Elektrická vozidla do města, na zahradu i do lesa v prodeji v Karlových Varech

V nabídce zahradních center Flora Centrum najdete kromě širokého sortimentu pro zahradu nově také elektrická vozidla ADVENTO, která jsou skvělým pomocníkem na zahradě, v lese, ale i při cestách po městě. Předváděcí modely si můžete vyzkoušet v zahradním centru na Jáchymovské v Karlových Varech i v Sedleci.

  • Nákladní elektrická tříkolka Advento je vhodná na zahrady, farmy, vinice nebo do výrobních areálů. Díky malé šířce, velké obratnosti a ekologickému provozu se může pohybovat i v uzavřených prostorách. Pracovní elektrická tříkolka Advento je uzpůsobená i pro nezpevněné povrchy, jako jsou polní i lesní cesty a kopcovité terény.
  • E-skútr 4GO nabízí pohodlnou a bezpečnou mobilitu seniorům či jiným 4GO osobám s omezenou schopností pohybu. Díky snadnému ovládání a vybavení bezpečnostními prvky (např. brždění elektromotorem) zvládne jízdu opravdu každý.
  • S dojezdem více než 10 km a regulovatelnou rychlostí až 20 km/h s Vámi i ti nejmenší udrží tempo. PUSH je ideální společník pro rodinné výlety nebo sportovní aktivity.

 

Uveďte TELEFON na osobu, která bude kytici přebírat! Můžete připojit i vzkaz, nebo přání.
(Komu a kam máme kytici doručit).