Elektrická vozidla do města, na zahradu i do lesa v prodeji v Karlových Varech

V nabídce zahradních center Flora Centrum najdete kromě širokého sortimentu pro zahradu nově také elektrická vozidla ADVENTO, která jsou skvělým pomocníkem na zahradě, v lese, ale i při cestách po městě. Předváděcí modely si můžete vyzkoušet v zahradním centru na Jáchymovské v Karlových Varech i v Sedleci.

  • Nákladní elektrická tříkolka Advento je vhodná na zahrady, farmy, vinice nebo do výrobních areálů. Díky malé šířce, velké obratnosti a ekologickému provozu se může pohybovat i v uzavřených prostorách. Pracovní elektrická tříkolka Advento je uzpůsobená i pro nezpevněné povrchy, jako jsou polní i lesní cesty a kopcovité terény.
  • E-skútr 4GO nabízí pohodlnou a bezpečnou mobilitu seniorům či jiným 4GO osobám s omezenou schopností pohybu. Díky snadnému ovládání a vybavení bezpečnostními prvky (např. brždění elektromotorem) zvládne jízdu opravdu každý.
  • S dojezdem více než 10 km a regulovatelnou rychlostí až 20 km/h s Vámi i ti nejmenší udrží tempo. PUSH je ideální společník pro rodinné výlety nebo sportovní aktivity.

 

Uveďte TELEFON na osobu, která bude kytici přebírat! Můžete připojit i vzkaz, nebo přání.
(Komu a kam máme kytici doručit).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení